Jaké jsou její podmínky?

V prvé řadě si musíme říct, že se do registru nahlíží. Jedná se spíše o zažitý název, pod kterým si všichni představí, že se do registru vůbec nenahlíží, ovšem jde spíše o to, že záznamy v registrech dlužníků se tolerují. Proto nevadí, že tam záznam máte, i tak můžete získat hypotéku.

 • Americká hypotéka bez registru nepředstavuje spotřebitelský úvěr! Jedná se o úvěr pro podnikatele! Finance z úvěru se zužitkují ve firmě nebo pro účely podnikání. Tyto úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, firmy, OSVČ. Drobní živnostníci i velké firmy mají nárok na rychlé peníze, bez zbytečného papírování a s nízkým úrokem.

rozložené bankovky

Často se stává, že právě kvůli registrům nedostanete v bance žádný úvěr. Je to problém, který trápí většinu podnikatelů. Navíc banky nejsou dostatečně rychlé, aby vyřídili podklady co nejdříve, takže na peníze musíte čekat třeba i dlouhé měsíce. Chcete vše vyřešit snadněji a rychleji?

schránka u domu

Od toho jsou zde nebankovní společnosti, které disponují mnohými výhodami, zejména rychlostí a jednoduchostí vyřízení.

 1. Vyřízení je snadné a jednoduché.
 2. Žádné zbytečné papírování.
 3. Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy.
 4. Hypotéku na jakoukoliv nemovitost.
 5. Můžete ručit bytem, budovou, pozemkem, domem, komerčním objektem ale i hotelem či penzionem nebo chatou.
 6. Bez zkoumání registrů.
 7. Vyplácí se až 70% hodnoty nemovitosti.
 8. Splácet můžete až 30 let.
 9. Garance nízkých splátek.
 10. Žádné poplatky předem.

zrození firmy

Poradíme i se spotřebitelským úvěrem

V případě, že si od nás nepůjčujete podnikatelský úvěr, poradíme i se spotřebitelským úvěrem. Nechejte si zprostředkovat přes naši společnost spotřebitelské úvěr. Zajistíme výhodné podmínky. Nevadí ani nižší příjmy. Vyplacení z exekucí je možné. Zajistíme konsolidaci půjček neboli sloučení půjček do jedné splátky. Díky tomu získáte nad svými financemi kontrolu.